İnsan Kaynakları

MAT OSGB olarak İnsan Kaynakları politikamız, doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, hem kişisel hem mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile kişisel performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

MAT OSGB olarak hizmet verdiğimiz tüm şirketlerimizin memnuniyetini artarak devamı ve kendi kalitemizi her adımda bir üst basamağa çıkarabilmek için, son derece açık bir organizasyon yapısı ile ilerliyoruz.

Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir.

İşyeri Hekimleri, İşyeri Hemşireleri, İş Güvenliği Uzmanları ve İş Güvenliği Teknikerleri MAT OSGB’ ye iş başvurusunda bulunmak için ik@matosgb.net e-posta adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.